Arama:

SMS Asansör Olarak; Binanızdaki asansörler kullanım şartlarınada bağlı olarak belli bir ömre sahiptir. Diğer makinelerde olduğu gibi zamanla elektronik, mekanik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir.

Bu nedenle, asansörin güvenle kullanılabilmesi için gerekli elektronik ve mekanik aksamların yenilenmesi gereklidir.

Asansör revizyonunun getireceği avantajları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

– Güvenlik standartlarının arttırılması sayesinde daha güvenli bir kullanım sağlanmış olur.
– Yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi sayesinde daha estetik bir görünümün oluşturulması sağlanmış olur.
– Asansörün daha konforlu çalışmasını sağlanmış olur
– Yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanmış olur.

Binanız ve kullandığınız ürünler kişisel tercihlerinizle ilgili çok şey anlatır. Bir modernizasyon size sadece estetik yenilik getirmez, yeni güvenlik standartları, daha az bekleme süresi, seyir konforu, düşük arızalanma oranı ve enerji tasarrufu da sağlar.

Kullanılacak ürünlerde marka, model ve sistemin doğru seçilmesidir. Modernizasyonda yapılması veya talep edilmesi gereken konuların birisi de değişen yasa ve yönetmelikler ile yapılacak modernizasyonun örtüşüp örtüşmediğidir. Artan teknolojiler ile ortaya çıkan ihtiyaçlarınızda doğru tercih sırasıyla emniyet, performans, konfor, görselliğin sırası ile önemli olduğu bilinmelidir. Bu konuda işinde uzman bir ekip ve firma ile çalışın.SMS Asansör ile iletişime geçiniz.

Bize Whatsappdan yaz
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?