Arama:

Asasörlerinizi güven içinde kullanabilmek için periyodik olarak bakımlarını yaptırmalısınız. Bu bakımlar asansörlerinizin ve çevre birimlerinin daha uzun süre ve sağlıklı kullanılmasını sağlar.
SMS Asansör/Giresun tecrübeli bakım ekipleri ile asansörlerinizin bakımını yapar sizlere güvenle kullanmak kalır.SMS Asansör olarak olarak Giresun’da kurulu bakım, arıza ve servis ağımızla, hızlı ve kaliteli servis anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda; yılların tecrübesi ile yetiştirilmiş uzman bakım elemanlarımızla hizmet vermekteyiz.
Asansörleriniz kullanım hataları, malzeme aşınması veya yetersiz bakımdan kaynaklanan sebeplerden dolayı arıza yapabilir. Bu gibi istenmeyen durumlarda firmamız periyodik bakım anlaşması olan tüm binalara gün içerisinde acil müdahale hizmeti vermektedir. 

Kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileşmesini sağlayarak, eğitimli personel ve kaliteli ürün anlayışıyla tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en yüksek noktada müşteri memnuniyetini yakalamak; olmazsa olmaz firma görüşümüz ve kalite anlayışımızdır. Bakım – arıza servisimiz; müşterilerimizin telefon, faks ve e-mail’ le ulaşımını en kolay şekilde sağlayabilmek üzere her zaman müşterilerimizin hizmetindedir.

Giresun ve çevre illerde bakım ve servis hizmeti verebilecek geniş servis ve hizmet yelpazemiz; makine ve elektrik mühendisleri; konusunda uzman teknik personelimizle; araç ve ekipman grubumuzla, müşterilerimize daima en kaliteli ve en güvenli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Arıza yapmayan, sadece periyodik bakıma ihtiyaç duyan (malzeme aşınması, yağlama, yorulma, kullanım sonucu oluşan hasarların giderilmesi gibi) asansörler elde etmek bakım felsefemizdir.

Verdiğimiz Bakım Hizmetlerinin Kapsamı

• Asansör cinsine göre periyodu belirlenecek bakım hizmeti
• Arızalara acil müdahale
• Yedek parça garantisi
• Resmi mercilerde teknik muayene takibi
• Komple garantili bakım, normal bakıma ilaveten bazı parçalar haricinde asansörün arızalanan tüm parçalarının ve sarf malzemelerinin bedelsiz olarak temini ve tadilatı sözleşme kapsamında yerine getirilmektedir.

Bize Whatsappdan yaz
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?